Детска чинија за хранење со отпечаток од Dog Patrol, 21,5 см.

8412497189120
Нема на залиха

Боја: Црвена
Пол: Унисекс
Возраст: 3+ години
Материјал: Полипропилен
Не содржи: BPA
Тип: съдове за хранене
Големина на производот: 22 х 2 см.
Користете во микробранова печка: Да
Љубезен: Plates, bowls and cutlery

Практична чинија која совршено ќе издржи случајни падови, на кои најмалите ќе ја подложат во секојдневна употреба.

Погоден за првите обиди на детето да се нахрани.

Украсени со оригинален дизајн со омилените ликови од анимираниот филм Paw Patrol, децата ќе уживаат да го користат при секој оброк.

Не содржи BPA.

Боја
Црвена
Пол
Унисекс
Возраст
3+ години
Материјал
Полипропилен
Не содржи
BPA
Тип
съдове за хранене
Големина на производот
22 х 2 см.
Користете во микробранова печка
Да
Љубезен
Plates, bowls and cutlery

Опис

Практична чинија која совршено ќе издржи случајни падови, на кои најмалите ќе ја подложат во секојдневна употреба.

Погоден за првите обиди на детето да се нахрани.

Украсени со оригинален дизајн со омилените ликови од анимираниот филм Paw Patrol, децата ќе уживаат да го користат при секој оброк.

Не содржи BPA.

Детали за производот

Боја
Црвена
Пол
Унисекс
Возраст
3+ години
Материјал
Полипропилен
Не содржи
BPA
Тип
съдове за хранене
Големина на производот
22 х 2 см.
Користете во микробранова печка
Да
Љубезен
Plates, bowls and cutlery

Производот е додаден во списокот со желби